Hasło:

• kujawsko-pomorskie [1]
• lubelskie [6]
• lubuskie [0]
• łódzkie [3]
• śląskie [3]
• świętokrzyskie [0]
• małopolskie [6]
• mazowieckie [24]
• opolskie [1]
• podkarpackie [1]
• podlaskie [0]
• pomorskie [7]
• warmińsko-mazurskie [0]
• wielkopolskie [7]
• zachodniopomorskie [0]

Koordynator ds. Szkoleń / Metodyk

Branża: język angielski
Adres:
woj. mazowieckie
Warszawa
Kraj:Polska
E-Mail:cr@wsc.edu.pl
Telefon:22 824 23 93
Strona:www.wsc.edu.pl
Wyświetleń: 6105

Opis stanowiska:
Jedna z największych szkół językowych i liderów na polskim rynku szkoleń dla firm, istniejąca od 20 lat, wyróżniona znakiem jakości PASE. Poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko: Koordynator ds. Szkoleń / Metodyk Miejsce pracy: Warszawa Zadania stanowiska: • doradzanie lektorom w kwestiach metodycznych • rekrutowanie lektorów i alokowanie kursów • kontrolowanie jakości zajęć lektorów i dzienników • przeprowadzanie wywiadów dot. satysfakcji klienta – osobiste i telefoniczne • prowadzenie dokumentacji lektorskiej • wsparcie administracyjne metodyków oraz Opiekunów Klienta w codziennych zadaniach • redagowanie programów nauczania

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy: • wykształcenia wyższego, filologicznego (Anglistyka) • min. dwa lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla klienta korporacyjnego • dyspozycyjności do 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku • terminowości • umiejętności organizacji własnej pracy • doświadczenia w pracy biurowej (znajomość: Excel, Outlook) • umiejętności analitycznych i wnioskowania • umiejętności dążenia do celu • umiejętności pracy w zespole • chęci do rozwijania się i szybkiej nauki

Oferujemy:
Oferujemy: • pracę na etat w wymiarze min. 6 godzin do 8 godz. dziennie • pracę w dynamicznym zespole • szkolenia wewnętrzne • szkolenia zewnętrzne • możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji

Forma kontaktu:
Aplikacje – aktualne cv wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować poprzez "Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Legitymacje Nauczycielskie