Hasło:

• kujawsko-pomorskie [1]
• lubelskie [6]
• lubuskie [0]
• łódzkie [3]
• śląskie [3]
• świętokrzyskie [0]
• małopolskie [6]
• mazowieckie [24]
• opolskie [1]
• podkarpackie [1]
• podlaskie [0]
• pomorskie [7]
• warmińsko-mazurskie [0]
• wielkopolskie [7]
• zachodniopomorskie [0]

Nauczyciel j. angielskiego

Branża: język angielski
Adres:
woj. mazowieckie
03-995 Warszawa
ul. Bronowska 32
Kraj:Polska
E-Mail:angelika@alamakota.edu.pl
Strona:www.alamakota.edu.pl
Wyświetleń: 5566

Opis stanowiska:
W związku z utworzeniem nowych dwujęzycznych grup w Niepublicznych Przedszkolach Ala ma kota zatrudnimy nauczycieli j.angielskiego w pełnym wymiarze godzin, do placówki przy ul. Bronowskiej 32.

Wymagania:
- ukończone studia na wydziale neofilologii angielskiej, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych lub pedagogiki przedszkolnej; - pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie; - dobra organizacja pracy; - kreatywność i pomysłowość; - umiejętność pracy w zespole; - empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi; - mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku. Do obowiązków Nauczyciela będzie należało m.in. : - prowadzenie zajęć edukacyjno – wychowawczych; - codzienna opieka nad Dziećmi; - współpraca z Rodzicami; - prowadzenie dokumentacji nauczyciela.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę; - wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji; - możliwość rozwoju i awansu zawodowego; - pracę w stabilnej firmie; - miłą atmosferę.

Forma kontaktu:
CV wraz ze zdjęciem oraz List Motywacyjny proszę przesłać na adres podany w ogłoszeniu.

Legitymacje Nauczycielskie