Hasło:

• kujawsko-pomorskie [1]
• lubelskie [6]
• lubuskie [0]
• łódzkie [3]
• śląskie [3]
• świętokrzyskie [0]
• małopolskie [6]
• mazowieckie [24]
• opolskie [1]
• podkarpackie [1]
• podlaskie [0]
• pomorskie [7]
• warmińsko-mazurskie [0]
• wielkopolskie [7]
• zachodniopomorskie [0]

Animator- Poznań i okolice

Branża: instruktorzy
Adres:
woj. wielkopolskie
61-680 Poznań
ul. ul. Podbiałowa 11
Kraj:Polska
E-Mail:centrum@hajdasz.pl
Strona:www.hajdasz.pl
Wyświetleń: 13259

Opis stanowiska:
CENTRUM EDUKACJI KULTURY poszukuje młodych, kreatywnych, dyspozycyjnych, ale przede wszystkim pozytywnie nastawionych do życia osób, do prowadzenia zajęć z dziećmi . Masz średnie wykształcenie?... Super. Jesteś w trakcie studiów? … Napisz do nas!

Wymagania:
Bo jeżeli:  Masz prawo jazdy kat. B,  Masz w sobie ogromne pokłady energii i kreatywności,  Kochasz ruch i muzykę,  Chcesz pracować z dziećmi,  Chcesz być doceniana za swoją pracę,  Nie lubisz monotonii,  Lubisz się śmiać,  Lubisz pracować z ludźmi… To ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:
Co mamy dla Ciebie?  Umowę o pracę,  Stałą pracę na pełen etat,  Samochód służbowy,  Stałe wynagrodzenie i możliwość uzyskania premii,  Realną możliwość rozwoju zawodowego, a także doskonalenia,  Bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy,  Pracę w młodym i zgranym zespole,  Stałe wsparcie ze strony współpracowników,  Możliwość wyrobienia kondycji fizycznej. Jeżeli masz dość pracodawców, którzy nie traktują poważnie ani Ciebie, ani Twoich pomysłów to koniecznie spróbuj swoich sił u nas. Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny. Pisz – może właśnie Ciebie szukamy!

Forma kontaktu:
Swoje CV prosimy przysyłać na adres mailowy: centrum@hajdasz.pl

Legitymacje Nauczycielskie