Hasło:

• lubelskie [6]
• lubuskie [0]
• łódzkie [3]
• śląskie [3]
• świętokrzyskie [0]
• małopolskie [6]
• mazowieckie [24]
• opolskie [1]
• podkarpackie [1]
• podlaskie [0]
• pomorskie [7]
• warmińsko-mazurskie [0]
• wielkopolskie [7]
• zachodniopomorskie [0]

Lektor języka angielskiego

Branża: język angielski
Adres:
woj. łódzkie
91-473 Łódź
ul. Julianowska 7a
Kraj:Polska
E-Mail:biuro@centaurea.com.pl
Telefon:426570600
Strona:www.szkola.leaderschool.pl
Wyświetleń: 179568

Opis stanowiska:
LEADER SCHOOL ŁÓDŹ-BAŁUTY jest placówką należącą do największej w Polsce sieci szkół, będącej autorem i właścicielem nowoczesnych metod nauczania języków obcych dla dzieci i dorosłych - LEO ENGLISH, BLS COMMUNICATION i BLS KOMMUNIKATION, oraz programu efektywnej nauki LEO MANIAK dla dzieci i ZARZĄDZANIA INFORMACJĄ dla dorosłych. LEADER SCHOOL ŁÓDŹ-BAŁUTY to wyłączny przedstawiciel i licencjobiorca tych metod na terenie Łodzi. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku LEKTOR j.angielskiego do pracy z dziećmi metodą LEO ENGLISH Do aplikowania zapraszamy osoby, dla których priorytetem jest praca z dziećmi, ale nie wykluczamy także możliwości nauczania młodzieży i dorosłych.

Wymagania:
Oczekujemy: - wykształcenia wyższego - płynnej znajomości języka angielskiego - bardzo dobrego kontaktu z dziećmi - doskonałych zdolności interpersonalnych - wysokiej kultury osobistej - kreatywności i otwartości - pasji i zaangażowania - silnej motywacji do pracy - chęci do rozwoju zawodowego

Oferujemy:
Oferujemy: - ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji - kontakt z nowoczesnymi produktami edukacyjnymi - profesjonalne szkolenia przygotowujące do prowadzenia zajęć - szkolenia i konferencje podnoszące kwalifikacje - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia - nowoczesne narzędzia do pracy

Forma kontaktu:
e-mail: biuro@centaurea.com.pl

Legitymacje Nauczycielskie